Marek Lickendorf – koordynator medyczny
Aktywny neurochirurg w Szpitalu w Zdrojach. W Zachodniej Grupie Medycznej koordynuje współpracę ze szpitalami, testuje kolejne środki ochrony i krytycznie ocenia pomysły projektantów. Mówi jak jest na pierwszej linii. 

Tomasz Wróblewski – koordynator procesów R&D
Prowadzi Centrum Modelowania Przestrzennego w Goleniowie. Specjalizuje się w technologii 3D. W  Zachodniej Grupie Medycznej koordynuje realizację zamówień na drukarki 3D i organizuje budowę farm druku 3D. 

Łukasz Wiśniewski – koordynator procesów R&D
Informatyk w spółce PKP. Specjalizuje się w implementacji druku 3D stosowanego w medycynie diagnostycznej. W Grupie odpowiada za zarządzanie produkcja większości projektów. Pomysłodawca uruchomienia na zrzutka.pl akcji gromadzenia środków na pomoc szpitalom.  

Maciej Karpiak – główny projektant
Prowadzi pracownię Bioniki oraz  Multidyscyplinarnego Projektowania Produktów w Akademii Sztuki w Szczecinie. Office for design Maciej Karpiak w  Zachodniej  Grupie Medycznej projektuje i przygotowuje do produkcji wszystkie nasze projekty.

Artur Ślązak – nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w ZS nr 1 w   Goleniowie. Wykładowca 3D technologii przyrostowych, serwisant drukarek 3D w Centrum Modelowania Przestrzennego Goleniów. Obecnie na rzecz Zachodnie Grupy Medycznej zajmuje się adaptacjami urządzeń na potrzeby medycyny i współpracą z projektantami.

Małgorzata Miszczuk pracuje w Żegludze Szczecińskiej i Centrum Żeglarskim, gdzie pełni funkcje rzecznika prasowego. W Zachodniej Grupie Medycznej zajmuje się kontaktami  z firmami, które zgłaszają się z ofertami pomocy lub współpracy oraz kontaktami z mediami.

Magdalena Zubkiewicz pracuje w PKP S.A. Ekonomista, psycholog. Specjalizuje się w zarządzaniu placówkami służby zdrowia. Prowadzi własną działalność gospodarczą. W Zachodniej Grupie Medycznej zajmuje się kontaktami z placówkami medycznymi zgłaszającymi potrzeby w zakresie uzupełniających środków ochrony osobistej.

Janusz Kozłowski – zarządzanie wymianą informacji
Zarządza portalem Infoludek.pl. W ramach Zachodniej Grupy Medycznej zespól portalu Infoludek.pl tworzy skrypty bazodanowe i wspiera działania informacyjne. 

Radek Nagay – wsparcie wizerunkowe i marketingowe. Jest kierownikiem laboratorium Virtual Design w Centrum Przemysłów Kreatywnych, wykładowcą na Akademii Sztuki w Szczecinie i właścicielem firmy Panopticum, zaangażowanej m.in. w badania nowoczesnych technologii dla medycyny i rehabilitacji. W Zachodniej Grupie Medycznej wspiera działanie zespołu informacyjnego i dba o stronę internetową.